strona główna

Festiwal

 

 

Laureaci
III Festiwalu Piosenki
,,Integracja Malowana Dźwiękiem”

8 - 9 czerwiec 2010 r.

Jury, po przesłuchaniu w dniu 9 czerwca 2010r. wszystkich wykonawców wyraziło radość z wysokiego poziomu i smutek, że nie mogą nagrodzić wszystkich uczestników.

W tej sytuacji obradując w składzie:
Anna Wyszkoni
(Łzy)

Marek Piekarczyk (TSA)
Krzysztof Jarczewski (Oddział Zamknięty)
Marek Pacuła (Piwnica pod Baranami)
i dokonując koniecznych wyborów, jury przyznało następujące wyróżnienia:

1. Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Kupieninie  
Wykonawca: zespół RADOŚĆ
Tytuł utworu: Na raz na dwa

2. SOSW Oświęcim
Wykonawca: Zespół Teatralny Chochliki
Tytuł utworu: „CYRK”

3. Zespół Szkół Specjalnych Nr 14 w Krakowie
Wykonawca: Zespół Nastolatki
Tytuł utworu: ,,Czy ten pan i pani”

4. Publiczne Gimnazjum w Kamionnej
Wykonawca: Chór VOX EREMI
Tytuł utworu: ,,Blues niesfornych uczniów”

5. SOSW Wrocław
Wykonawca: Taneczne Rytmy
Tytuł utworu: ,, Uśmiech z twarzy mej znika, gdy w mym sercu gra muzyka”

6. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brzesku
Wykonawca: Ewelina Chudyba
Tytuł utworu: ,, Cicho”

7. SOSW w Skawinie
Wykonawca: Maja Łuc
Tytuł utworu: ,,Alleluja”

8. Zespół Szkół Gminnych w Gawłowie
Wykonawca: Chór ,,Cantabile”
Tytuł utworu:,, Wiosna”

9. Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Wykonawca: Katarzyna Bębenek
Tytuł utworu: ,,Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos”

10. SOSW Nr 2 w Krakowie
Wykonawca: Joanna Żmuda
Tytuł utworu: ,,Jaki piękny świat”

11. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamionnej
Wykonawca: Piotr Pastuszak
Tytuł utworu: ,,Już taki jestem zimny drań”

12.Szkoła Podstawowa w SOSW w Bochni
Wykonawca: Katarzyna Bobek
Tytuł utworu: ,,Deszczowa Piosenka”

13. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie
Wykonawca: Daniel Aftyka
Tytuł utworu: ,,Kolorowe jarmarki”

14. Zespół Szkół w Leszczynie
Wykonawca: Klaudia Pietras
Tytuł utworu: ,, Kolorowy wiatr”

15. Publiczna Szkoła  w Pierzchowie
Wykonawca: Natalia Chojecka
Tytuł utworu: „Moja młodsza siostra”

16. Zespół  Szkół Gminnych w Łapczycy
Wykonawca: Katarzyna Malaca
Tytuł utworu: ,,Cicho”

17. Gimnazjum Nr 2 w Bielawie
Wykonawca: Aleksander Strycz
Tytuł utworu: ,,Dni, których nie znamy

 

NAGRODY
UFUNDOWANE PRZEZ PAŃSTWOWY FUNDUSZ REHABILITACJI
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

1. Maja Łuc ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Skawinie  - nagroda 300 zł

2. Klaudia Dobrzańska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bochni - nagroda 200 zł 

3. Kamil Cygar ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Złotej - nagroda 100 zł

 

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom festiwalu serdecznie GRATULUJEMY
i zapraszamy za rok!