strona główna                                                                                                          

Nasze „Pierwszaki” już po ślubowaniu

   „Ślubuję być dobrym uczniem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, ślubuję być dobrym Polakiem…” – tak nowi wychowankowie (Mateusz, Marcin, Tomek, Oskar) z klasy pani Ewy Kozak deklarowali chęć przyłączenia się do grona uczniów Ośrodka Szkolno – wychowawczego w dniu 13 października.

    Uroczystości, która odbyła się w budynku szkoły przy ul. Kazimierza Wielkiego towarzyszyły konkursy, sprawdziany i śpiewy, a najważniejszym momentem było oczywiście pasowanie.

Oprawę artystyczną przygotowały wraz z dziećmi pani Ewa Kozak i pani Agnieszka Skoczek. Uśmiech obecny był na twarzach wszystkich „pierwszaków” podczas ślubowania oraz uroczystego pasowania wielkim ołówkiem przez pana dyrektora Jerzego Turka.

    Na uroczystości obecni byli zaproszeni rodzice „pierwszaków”. Przecież to bardzo ważne wydarzenie w życiu ucznia. Rodzice bardzo chętnie włączyli się w przygotowanie poczęstunku dla uczniów i zaproszonych gości.

   Na koniec uroczystości w związku ze zbliżającym się Dniem Komisji Edukacji Narodowej pan dyrektor wręczył Nagrody Dyrektora Ośrodka pracownikom wyróżniającym się w pracy dydaktyczno – wychowawczej.

Aneta Piekarz

Joanna Klimek-Kuta

Agnieszka Szot-Porada