strona główna

Powrót do Wydarzeń

 

TARGI EDUKACYJNE

 

W dniach 18 – 19 marca 2010 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni odbyły się coroczne Targi Edukacyjne, na których zaprezentowały się szkoły średnie z powiatu bocheńskiego. Giełda Zawodoznawcza skierowana była głównie do uczniów klas trzecich gimnazjum a także do rodziców, nauczycieli, psychologów oraz pedagogów szkolnych.

W imprezie udział wzięła również nasza Szkoła, której przedstawiciele przygotowali prezentację, ciekawy film o formach realizowania zajęć lekcyjnych i rewalidacyjnych oraz obszerny folder z ofertą edukacyjną Ośrodka. Dodatkowo nauczyciele udzielali wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. zasad przyjęć do szkoły, realizowanych projektów, pracy Internatu czy form spędzania czasu na zajęciach pozalekcyjnych. Niewątpliwą atrakcją były przygotowane przez klasę kucharzy kolorowe babeczki, ciasteczka
i rogaliki. Zebrały mnóstwo pochwał, zarówno od uczniów jak i nauczycieli, którzy odwiedzili nasze stanowisko.  

Udział w Targach Edukacyjnych jest znakomitą szansą, aby w pełni zaprezentować naszą Szkołę, wyjaśnić wszystkie wątpliwości rodziców, pomóc dokonać wyboru, pokazać, że doskonalimy nasze metody nauczania, wykorzystując nowoczesny sprzęt komputerowy, tworząc gruntownie wyposażone klasopracownie oraz umożliwiając uczniom rozwijanie ich zainteresowań, realizowanie marzeń oraz odkrywanie nowych talentów.

Kolejne Targi już za rok.

 

                                               Katarzyna Koczwara

 

galeria
Targi Edukacyjne - marzec 2010 r.