strona główna                                                                                                            Powrót do Wydarzeń

 

II Festiwal Karaoke „Śpiewajmy Razem”

W dniu 30 marca 2011 roku w kinie „Agrafka” przy ul. Krowoderskiej w Krakowie odbył się po raz drugi w Małopolsce – Festiwal Piosenki Karaoke.

W tym roku na zaproszenie organizatorów odpowiedziało ok. 60 wykonawców ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół zawodowych i szkół przysposabiających do pracy z Krakowa, Skawiny, Chrzanowa, Oświęcimia, Myślenic. W grupie tej byli również nasi uczniowie: Klaudia Dobrzańska, Klaudia Trzeciak, Patryk Drozdowski. W ich wykonaniu usłyszeliśmy piosenki : „Konik na biegunach”, „Iść w stronę słońca”, „Kto za tobą w szkole ganiał”.
Zespół „ Krakowiacy” w trakcie festiwalu zaprezentował program „ Na krakowską nutę”.

Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i słodkie niespodzianki. Zaś nasz zespół oprócz dyplomu otrzymał również zaproszenie na festyn organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr.2 w Krakowie. My z kolei zaprosiliśmy wszystkich uczestników  karaoke do Bochni  na IV już Festiwal  „ Integracja malowana dźwiękiem”.

                                                                                                           E.J.

galeria