strona główna                                                                                                           Powrót do Wydarzeń

 

 

V Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem"
28.05 - 30.05.2012 r.

Zakończył się jubileuszowy V Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem".
Przez pierwsze dwa dni trwały warsztaty muzyczne, podczas których uczestnicy pod czujnym okiem artystów opracowywali piosenki.
W gronie jurorów i artystów prowadzących warsztaty byli: Marek Piekarczyk, Andrzej Lampert,  Marek Pacuła oraz aktorzy: Adrianna Biedrzyńska, Paweł Królikowski i Artur Barciś, który kierował do organizatorów i wszystkich osób związanych z festiwalem ważne słowa: "Ludzie dzielą się na tych, którym się chce i tych, którym się nie chce. Wam się chce i bardzo wam za to dziękuję, bo tylko ci, którym się chce popychają ten świat do przodu!"

W przesłuchaniach konkursowych w trzecim dniu festiwalu wzięło udział ponad 160 wykonawców.

To wyjątkowe spotkanie muzyczne, rozpoczęła recitalem niepowtarzalna Adrianna Biedrzyńska, która wprowadziła widownie jak i oczekujących na przesłuchania konkursowe w doskonały nastrój. Podobnie jak w minionych latach, jurorzy i tym razem podkreślali za każdym razem wysoki poziom umiejętności wokalnych i aktorskich u uczestników.
Festiwal zakończyła Gala Laureatów oraz recital Stanisława Sojki i koncert zespołu PIN.

Lista Laureatów


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z festiwalu na nasz profil na facebooku  i do naszej galerii.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność, gratulujemy fantastycznych występów i zapraszamy za rok na VI Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem"

Festiwal zrealizowano pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy, Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego oraz Starosty Bocheńskiego Jacka Pająka.

Szczegółowe informacje na stronie
www.festiwal.bochnia.pl