strona główna                                                                                                                 Powrót do Wydarzeń

 

Kinowy prezent Cinema City w Krakowie

 

 W czwartkowe popołudnie 15 grudnia grupa wychowanków naszego Ośrodka odwiedziła kino Ciemna City w centrum handlowym Plaza. Co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia kino organizuje charytatywny pokaz filmowy dla wychowanków instytucji społecznych. W tym roku w  ramach drobnego upominku świątecznego   kino obdarowało dzieci  pokazem filmu  „ Mali agenci – wyścig z czasem”. Film był wyświetlany w systemie 4D. Każdy widz wchodząc do kina otrzymał specjalne okulary oraz ponumerowaną zdrapkę, która potarta w odpowiednim momencie filmu wydzielała zapach. Obok wspaniałych doznań wzrokowych były więc i też specjalne doznania zapachowe.

Dużą niespodzianką dla młodych widzów był Święty Mikołaj, który wszystkich wchodzących na seans obdarowywał słodkościami.

Dyrekcja kina zadbała również o to, aby dzieci po projekcji filmu nie wracały głodne do domów. W specjalnej kopercie, którą otrzymaliśmy przed seansem obok pięknych życzeń, małej choinki były kupony na wybrane zestawy w  KFC.

Radośni, najedzeni i pełni świątecznych wrażeń wróciliśmy wieczorem do internatu.

                                                                                   Edyta Jędryczka

 Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Machacz za to, że co roku pamięta o nas
i zaprasza na świąteczną kinową niespodziankę.