strona główna                                                                                                                Powrót do Wydarzeń

 

 

 

Znów w Rozdzielu…

 

W dniach 7-8.10.2011 r. odbyła się dwudniowa wycieczka do Rozdziela. Celem naszej wyprawy było nie tylko zwiedzanie tej pięknej i malowniczej miejscowości, ale również integracja międzyklasowa oraz dobra zabawa.

            Wycieczkę rozpoczęliśmy od udziału w zajęciach terapeutycznych, konkursach plastycznych oraz quizach tematycznych przygotowanych przez nasze Panie. Integrację międzyklasową wzmacniały nie tylko wspólne zajęcia ale również przygotowywanie smacznych posiłków, sprzątanie oraz wspólna zabawa.

            W sobotę rano udaliśmy się na pieszą wyprawę na taras widokowy „Przełęcz Widoma”, z którego podziwialiśmy szczyty zaśnieżonych już Tatr, a także piękną, jeszcze jesienną panoramę tej górskiej, uroczej miejscowości

            Wszystko co dobre szybko się kończy, około południa musieliśmy wracać do naszych rodzinnych domów. Podziękowania składamy naszym Paniom: Ewie Jastrzębskiej, Bożenie Gogoli-Basińskiej, Beacie Ząbik.
Za miłe przyjęcie dziękujemy Panu Jarkowi, który jak zwykle dbał o nas i służył swoją pomocą.
  

                                                                                                                            B.Z.