strona główna                                                                                                           Powrót do Wydarzeń

 

 

Walentynkowe życzenia

 

Tradycyjnie, w Dniu Zakochanych w internacie Ośrodka „pracowała” poczta walentynkowa.

Wszyscy wychowankowie i wychowawcy mogli przesłać najserdeczniejsze życzenia… miłości, przyjaźni, szczęścia i uśmiechu swojej koleżance lub koledze.  Poczta rozdawała samodzielnie wykonane karteczki z pozdrowieniami. Życzeń było bardzo dużo, bo przyjaźni i radości u nas wiele.

W ramach tegorocznych walentynek pani Monika i Kasia zorganizowały liczne gry i konkursy. Mieszkańcy internatu podzieleni na trzy grupy rywalizowali o zwycięstwo.  Były rebusy i krzyżówki: „Bajkowe postacie”, „ Warzywa i owoce”. Ale najwięcej emocji wzbudził konkurs, w którym wychowankowie mogli zaprezentować swoją wiedzę na temat dobrego wychowania. W tym konkursie zwyciężyła Karolina Kruczyńska z panem Jurkiem Jaroszem. To oni zebrali najwięcej braw. Gratulacje!

Po podliczeniu przez komisję konkursową zebranych punktów i wyłonieniu zwycięskiej drużyny wszyscy uczestnicy zabawy zostali obdarowani słodkimi nagrodami.

Edyta Jędryczka