strona główna                                                                                                          

 

Integracyjny Festyn Sportowy

 

Dnia 7 maja uczestniczyliśmy w Festynie Sportowym zorganizowanym przez SOSW nr 6 im. Jana Pawła II w Krakowie. Zawody sportowe odbywały się na terenie obiektów Klubu Sportowego "Borek”. Ideą zawodów było propagowanie sportu oraz aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu.

Uczniowie klasy IV – VI mieli okazję zaprezentować swoją sprawność fizyczną podczas różnych dyscyplin. Brali udział w ośmiu konkurencjach. Były to: siatkówka plażowa, piłka nożna, przeciąganie liny, bieg sztafetowy, rzut piłką lekarską, rzuty do celu woreczkami, unihokej, zabawy z chustą. Największe emocje wzbudził mecz piłki nożnej. Nasza drużyna godnie reprezentowała szkołę. Uczniowie pokazali, że potrafią rywalizować fair-play i cieszyć się z sukcesów nie tylko własnych, ale i innych sportowców.

Nawiązali też liczne przyjaźnie, o których z dumą opowiadali po powrocie.

Jeszcze długo będziemy wspominać te wspaniałe chwile i chociaż podczas zmagań sportowych towarzyszyły nam zarówno zwycięstwa, jak i porażki, to jednak wróciliśmy pełni satysfakcji, że udało nam się zdobyć medale oraz wiele cennych nagród.

B. Ł - F