strona główna                                                                                                          


Jak to miło łączyć przyjemne z pożytecznym

                

Jak miło jest łączyć przyjemność z pożyteczną nauką doświadczyliśmy w dniu 23.06.2014r gdy po raz kolejny uczniowie klas zawodowych odwiedzili – można już chyba powiedzieć zaprzyjaźnione – Gimnazjum w Mikluszowicach.

Po wzajemnym powitaniu rozpoczęliśmy od tych spraw pożytecznych- czyli nauki i doskonalenia jazdy na rowerze wykorzystując nowoczesne Miasteczko Komunikacyjne znajdujące się na terenie szkoły w Mikluszowicach. Oczywiście gospodarze przygotowali dla nas rowery oraz dbając o nasze bezpieczeństwo kaski rowerowe. Jazda była super ale chłopcy trochę za bardzo „piratowali”, niestety ale powiem szczerze, że mało kto z naszych uczniów umiałby bezpiecznie poruszać się rowerem po ruchliwej drodze publicznej.

Ponieważ w czasie ponad godzinnej jazdy na rowerach  straciliśmy trochę kalorii więc z tym większą chęcią przeszliśmy od tych spraw pożyteczno-naukowych do tych typowo przyjemnych. Było wszystko co lubimy- kiełbaski, owoce i picia do woli, gra w piłkę z kolegami i rozmowy z bardzo ładnymi koleżankami.

Dziękujemy bardzo wychowawczyni klasy I B Gimnazjum pani Bożenie oraz wszystkim uczniom za wspaniale przyjęcie i miło spędzone chwile… do zobaczenia.

J. Jarosz