strona główna                                                                                                          


ANDRZEJKI W SOSW


 

Jak co roku Andrzejki stały się okazją do zorganizowania w szkole przy ul. Stasiaka 1A, ostatnich hucznych zabaw przed zbliżającym się adwentem. W czwartek 26 listopada bawiła się młodzież z ZSZ, a dwa dni wcześniej uczniowie klas podstawowych i gimnazjum. Czas zabawy upłynął nam na wróżbach przeplatanych tańcem przy dźwiękach muzyki.

 

Uczniowie przygotowali dekoracje, wróżby oraz zabawy andrzejkowe, a kucharze z klas zawodowych pyszny poczęstunek. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało. Po pierwszych tańcach i posileniu się nastał czas na wróżby. Chociaż wszyscy traktowali je z lekkim przymrużeniem oka, to cieszyły się one sporym zainteresowaniem i wzbudzały dużo pozytywnych emocji. Dowiedzieliśmy się m.in. co czeka nas w niedalekiej przyszłości czy też poznaliśmy imię swego wybranka. Radości i uśmiechu było wiele, a wszyscy wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego niezwykłego wieczoru.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zabaw andrzejkowych i z utęsknieniem czekamy na następny andrzejkowy bal.

Samorząd Uczniowski