strona główna                                                                                                          


DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

„Kochamy Was, kochamy całym sercem
I radości chcemy dawać Wam jak najwięcej
Nasze buzie uśmiechnięte, niech życzenia ślą przepiękne
Żyj Babuniu, żyj Dziadziuniu latek sto!!!”

 

            4 lutego 2016 r. w szkole przy ulicy K. Wielkiego odbyła się oczekiwana przez wszystkich uroczystość – Dzień Babci i Dziadzia.

            W tym roku uczniowie postanowili podarować swoim Babciom i Dziadziom z okazji ich święta dawkę dobrego humoru. Przygotowali przedstawienie oparte na piosenkach „Kabaretu Starszych Panów”. Na scenie oprócz tytułowych „Starszych Panów” pojawiły się również „Starsze Panie”.

            Nasi aktorzy przekonali się, że ich dziadkowie oprócz miłości do wnucząt mają również duże poczucie humoru.

            Mamy nadzieję, że wspólny uśmiech, gorące życzenia, podarunki i „tłustoczwartkowe” pączki wzmocnią międzypokoleniową więź.

            Babcie i Dziadkowie nie kryli wzruszenia i nagrodzili gromkimi brawami wszystkie wnuczęta.

Podczas uroczystości pojawili się w naszym Ośrodku bardzo mili goście – państwo Joanna i Jerzy Piotrowscy, właściciele bocheńskiego sklepu Intermarche i zarazem przedstawiciele Fundacji Muszkieterowie. Opowiedzieli o działalności fundacji w lokalnym środowisku i przekazali na ręce pani Dyrektor czek o wartości 3500 złotych na rzecz Stowarzyszenia „Kropla Dobroci” działającego przy naszym Ośrodku, słodkie upominki dla uczniów oraz gorące życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków. W imieniu wszystkich obdarowanych bardzo serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy