strona główna                                                                                                          


ZDROWO I SPORTOWO
 

Kolejny już raz uczniowie szkoły przy ulicy Kazimierza Wielkiego i dzieci objęte nauczaniem indywidualnym bawiły się na Szkolnym Dniu Sportu, który w tym roku odbył się 14 czerwca.

Rozgrzani porannym słońcem zgromadziliśmy się na podwórku, by pod wodzą p. Gosi Obrał i p. Darka Frąckowiaka wyruszyć do sportowej rywalizacji. Przy kolejnych stanowiskach do walki zagrzewali nas wolontariusze z Zespołu Szkół nr2. Emocji nie brakowało, walka była zacięta, a na specjalnych kuponach przybywały kolejne zebrane punkty. Trzeba było m. in. wybudować  papierowy kopiec, zmierzyć się w bocce, wyścigu w workach, łapaniu ogromnych baniek mydlanych, a nawet przeciąganiu liny. Kiedy wszyscy byliśmy już ogromnie zmęczeni, udaliśmy się na zasłużony posiłek; pyszne kiełbaski i ciastka pozwoliły nam szybko się zregenerować.

Następnie powróciliśmy na miejsce zbiórki, gdzie Jury w osobach p. Anety Piekarz i p. Asi Klimek-Kuta odczytało posumowanie wyników tegorocznej rywalizacji. Ku naszej radości okazało się, że na stole z nagrodami znalazły się słodkie niespodzianki dla wszystkich! Niektórzy otrzymali nawet prawdziwe puchary. Kolejne spotkanie już za rok - już dziś zapraszamy serdecznie!

Organizatorzy