strona główna                                                                                                          


SMACZNA NAGRODA
 

W czwartkowe przedpołudnie tuż przed feriami 14 stycznia uczniowie z klasy A. Skoczek i A. Piekarz uczestniczyli w wycieczce do Galerii Rondo w Bochni. Celem nie było bynajmniej zwiedzanie, ani też zakupy, lecz uwieńczenie zdobytej 20 grudnia nagrody za zdobycie II miejsca w konkursie „Piernikowe Święta”. A nagrodą były bony na pizzę w restauracji Maestro Ristorante.

Kiedy przybyliśmy na miejsce czekała już na nas uśmiechnięta pani kelnerka, która wszystkich serdecznie powitała i zaprosiła do odświętnie nakrytych stołów. A później to już było… zajadanie się pyszną pizzą. Uczniowie mieli doskonałą okazję, by wykorzystać w praktyce zdobyte na zajęciach wiadomości związane z kulturalnym zachowaniem w miejscu publicznym oraz z estetycznym spożywaniem posiłków – z czym świetnie sobie poradzili. Nie byliśmy jednak w stanie skonsumować całej nagrody, dlatego też zabraliśmy parę kartonów z pizzą do szkoły, żeby również pozostali uczniowie mogli skosztować i razem z nami uczcić niecodzienny sukces.

Słowa podziękowania należą się niewątpliwie obsłudze restauracji, która stanęła na wysokości zadania i zadbała o to, by niczego nam nie brakowało.

A.Piekarz i A.Skoczek