strona główna                                                                                                          „ŻYCZEŃ PEŁEN KOSZ NIESIEMY…”
 

            W ostatnim tygodniu nauki, tuż przed feriami świetlica naszego Ośrodka przy ul. Kazimierza Wlk. rozbrzmiała dźwiękami piosenek i recytowanych wierszy.

W tym dniu nasi młodzi artyści  wystąpili przed niecodzienną publicznością – babć i dziadków, dla których wnuczęta przygotowały wyjątkowy prezent – kosz pełen życzeń. A były to życzenia niezwykłe, bowiem składały je poszczególne miesiące roku dając to, co mają najlepszego: zdrowie, uśmiech, kwiaty, słońce, tęczę etc. Należy dodać, że swoją wdzięczność wnuki wyrażały nie tylko poprzez słowo mówione, ale również za pomocą alternatywnych metod komunikacji, jak gesty Makaton oraz program Mówik.

Po części artystycznej wnuczęta wręczyły swoim babciom i dziadkom upominki w postaci serduszek, po czym zaprosili ich na słodki poczęstunek.

Był to czas pełen wzruszenia, radości i wspólnego świętowania, a wnuczęta jak zawsze stanęły na wysokości zadania, za co zostały obdarowane łakociami.

organizatorzy


galeria