strona główna                                                                                                          


WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO


W dniu 18.01.2017 r. (środa) uczniowie SOSW Bochnia wraz z Panem Dyrektorem i z wychowawcą Panem Jerzym Jaroszem wybrali się na szkolną wycieczkę do Zakopanego. Pogoda była słoneczna, ale mroźna -10.C – ubraliśmy się ciepło. Pierwszą atrakcją wycieczki była Wielka Krokiew w Zakopanem, gdzie nasi skoczkowie rozgrzewali się przed mistrzostwami. Pod skocznią udało się nam spotkać Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę i Macieja Kota. Niestety nie zobaczyliśmy Kamila Stocha, ale i tak towarzyszyły nam wielkie emocje.

Następnie nasza grupa udała się główną ulicą Krupówki w stronę Mc Donalds’a gdzie ogrzaliśmy się i kupiliśmy sobie coś do jedzenia. Potem poszliśmy w kierunku stoku Gubałówki, tam pooglądaliśmy kramy i kupiliśmy sobie pamiątki. Niestety nie wyjechaliśmy na Gubałówkę gdyż brakło nam czasu.

Pogoda przez cały czas nam dopisywała, było słonecznie i mroźnie. W godzinach popołudniowych wyjechaliśmy z Zakopanego. Podczas podróży rozmawialiśmy o wycieczce, byliśmy bardzo szczęśliwi, że udała się pogoda i zobaczyliśmy naszych wspaniałych skoczków. Wieczorną porą wróciliśmy do naszych domów bezpiecznie, cali i zdrowi. Po wycieczce byliśmy zmęczeni, ale było warto!!! W Zakopanym przeżyliśmy niesamowite chwile.

Paweł Lech (III kl. ZSZ)


galeria