strona główna                                                                                                          


DO UTRATY TCHU.
Zabawa Karnawałowa w Starym Wiśniczu.

25 stycznia 2017 r.


Ruch i rytm, to bez wątpienia doskonały sposób uzyskania harmonii ciała i umysłu poprzez integrowanie sfery fizycznej, psychicznej oraz społecznej. Rozwijanie tych kluczowych dla funkcjonowania człowieka obszarów, może odbywać się w toku długich godzin wzmożonego wysiłku fizycznego i poznawczego lub też mimochodem, spontanicznie, nadto - w atmosferze prawdziwej radości.

Tak też było podczas balu karnawałowego, który odbył się w restauracji Panorama. Wystarczyło, by wybrzmiały znane hity dance, aby wszyscy poderwali się do tańca, rytmicznych podskoków, przysiadów, obrotów, skłonów i innych form ekspresyjnego ruchu – i tak wiele, wiele godzin bez narzekania, że zadyszka, że bolą kolana, że zmęczenie i inne tam przypadłości….

Podobnie jak w ubiegłych latach bal był wspaniały i bardzo elegancki. Mieliśmy okazję doskonalić zasady savoir vivre, odbyliśmy lekcję wychowania estetycznego, a poszukując wartości – przekonaliśmy się, że pięknym darem jest umiejętność dzielenia się z innymi.

Za wszystkie te cenne lekcje, które trwały od wczesnych godzin przedpołudniowych do wieczornych składamy serdeczne podziękowanie Panu Krzysztofowi Kołodziejczykowi.

Elżbieta Włodek


galeria