strona główna                                                                                                          


W KARNAWALE SAME BALE!!!

 

Karnawał to czas w roku, kiedy organizowane są huczne zabawy, potańcówki i oczywiście bale.

Wiemy o tym, że najbardziej znane na świecie są karnawał w Rio de Janeiro i Wenecji, ale najlepszy jest bal w Starym Wiśniczu. Tegoroczny odbył się 24 stycznia.

Gospodarzami imprezy są państwo Edyta i Krzysztof Kołodziejczykowie, którzy podejmują podopiecznych różnych instytucji w restauracji Panorama. Uczniowie naszego Ośrodka już od ośmiu lat są gośćmi tych słynnych bali.

Zaproszonych powitali: Burmistrz Nowego Wiśnicza – Pani Małgorzata Więckowska, Starosta Bocheński – Pan Ludwik Węgrzyn, Pan Krzysztof Kołodziejczyk – Radny Powiatu i właściciel Restauracji oraz Pan Edward Firek – Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Proszówkach.

Po części oficjalnej podano pyszny obiad. Pokrzepieni na ciele, wszyscy ruszyli w tany, bowiem taniec to „doskonały sposób na spalanie kalorii, wyrzeźbienie zgrabnej sylwetki, wzmacnianie mięśni całego ciała i redukcję stresu.”

            W rytmie największych przebojów puszczanych przez DJ bal trwał w najlepsze do późnych godzin popołudniowych. Było wspaniale, nie mieliśmy ochoty wracać. Już nie możemy doczekać się następnego.

            A tym, którzy jeszcze cykają się wyjść na parkiet serwujemy cytat św. Augustyna: „Człowieku, ucz się tańczyć, bo cóż będą z Tobą robić aniołowie w niebie”

Samorząd Uczniowski


galeria