strona główna                                                                                                          


ANDRZEJKI 2018

 

            W poniedziałek 26 listopada w szkole przy ul. Stasiaka Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami klas zorganizował „Andrzejki” dla całej społeczności uczniowskiej.

Bawili się wszyscy: począwszy od najmłodszych klas podstawowych aż do uczniów szkoły przysposabiającej do pracy, branżowej i ZSZ.

Zabawa rozpoczęła się wróżbami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski. Dziewczęta ze szkoły podstawowej zamieniły się na chwilę we wróżki i pod okiem opiekunów Samorządu przepowiadały swoim koleżankom i kolegom, co czeka ich w przyszłości. Wybór wróżb był szeroki i różnorodny, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś szczególnego.

Wykorzystano magiczne serca z imionami przyszłych wybranek i wybranków, niezwykłą butelkę, która po zakręceniu wskazywała przyszłe zdarzenia, kolorowe karteczki czy magiczne kubki pod którymi ukryte byłe niespodzianki symbolizujące np. słodkie i wesołe życie, bogactwo czy niezapomnianą podróż.

Następnie przyszedł czas na wesołą zabawę taneczną przy skocznej muzyce wybranej starannie przez naszych młodych dyskdżokejów. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Po szaleństwach na parkiecie można było zaspokoić głód i pragnienie podczas słodkiego poczęstunku. Kiedy impreza dobiegła końca trzeba było posprzątać sale, ale ochotników do pomocy nie brakowało. Uczniowie w radosnych nastrojach wrócili do domów, a niektórzy do sal lekcyjnych. Wszyscy czekamy już z utęsknieniem na następną zabawę andrzejkową.

Samorząd Uczniowski


galeria