strona główna                                                                                                          


FESTIWALOWY WYSTĘP NASZYCH WYCHOWANKÓW

Tegoroczny Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” został zainaugurowany przez uczniów naszego Ośrodka, a było to dla nich nie lada wyzwanie...

Po intensywnych i mozolnych przygotowaniach w szkole, przełamali w dzień festiwalu niebagatelną dla nich barierę, jaką jest zaprezentowanie się przed publicznością… dla wielu, był to pierwszy występ przed tak liczną widownią. Po wspólnym wyśpiewaniu piosenki pełnej wdzięczności „Jesteś mamo skarbem mym” dla wszystkich obecnych na hali Mam, nadszedł czas na występ jednej z naszych uczennic - Klaudii Możdżeń wraz ze swoim Tatą Januszem Możdżeniem. Była to prawdziwa „wisienka na festiwalowym torcie”. Utwór „Twym przyjacielem być” pełen ciepła i serdeczności, mówiący o relacji ojca z córką niemal wszystkich poruszył do łez, a owacjom nie było końca.

Debiutujący nasi młodzi artyści zostali nagrodzeni nie tylko gromkimi brawami... Przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski „Arkadia” obdarowali wykonawców słodkimi upominkami, które przekazali: pani Prezes Stowarzyszenia Anna Polak oraz Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Krakowie pan Józef Pacuła, za co gorąco dziękujemy.

Serdeczne podziękowania należą się dla pana Janusza Możdżenia oraz dla wszystkich uczniów ze szkoły przy ul. Kazimierza Wielkiego za odwagę, trud i ogromne zaangażowanie, jakimi wykazali się debiutując na dużej scenie.

A.P
J.K-K


galeria