strona główna                                                                                                          


ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019

 

We wtorek 19 lutego w szkole przy ul. Stasiaka odbył się wielki bal karnawałowy. Wszyscy uczniowie, począwszy od klas najmłodszych aż po młodzież z klas szkoły zawodowej, branżowej oraz przysposabiającej do pracy ubrani  w biało-czerwone stroje świetnie się bawili. Na nasz bal przybyli mili goście, czyli młodzież z zaprzyjaźnionego krakowskiego SOSW przy ul. Zamoyskiego 100.

Przygrywała nam skoczna muzyka, którą zapewnili chłopcy z sekcji obsługującej sprzęt grający Samorządu Uczniowskiego.

Podczas trwania balu odbyło się wiele konkursów i zabaw, przygotowanych przez SU. Sprawiły one dzieciom wiele frajdy i radości. Powodzeniem cieszyły się tańce z „workiem przebieranek”, w parach na gazetach, czy też zabawa w figury lodowe. Nasi uczniowie oraz mili goście zostali przystrojeni w biało czerwone kotyliony z imionami postaci historycznych lub legendarnych. Każdy z kotylionów miał swój bliźniaczy odpowiednik, który należało odnaleźć i w parze zatańczyć w rytm muzyki. Po wesołych pląsach był czas na poczęstunek, w którym znalazły się zarówno słodkości jak i pożywny bigos.

Dobry nastrój udzielił się wszystkim, a gdy czas zabawy dobiegł końca nasi podopieczni z żalem opuścili salę balową. Bal umożliwił dzieciom, młodzieży i ich nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze, pełnej uśmiechów i beztroskiej zabawy. 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie biało-czerwonych balowych strojów, dekoracji oraz pysznego poczęstunku.

Następny bal karnawałowy już za rok!

Opiekunowie SU i wychowawcy


galeria