strona główna                                                                                                          

KARNAWAŁOWE HULANKI
 

            Od wielu lat uczniowie naszej szkoły mają przyjemność uczestniczenia w wyjątkowym balu organizowanym z wielkim zaangażowaniem przez Pana Krzysztofa Kołodziejczyka - właściciela Restauracji „Panorama” w Starym Wiśniczu.

Tak też było i tym razem. W zabawie, która obchodziła szczególnie ważny jubileusz, bowiem odbywała się już po raz 10., wzięło udział około 40-u uczniów SOSW. W balu uczestniczyli zarówno najmłodsi uczniowie Ośrodka, jak i Ci, którzy już niebawem zostaną absolwentami naszej placówki. Wiek oraz możliwości ruchowe i percepcyjne uczniów nie stanowiły jednak bariery, by dobrze się bawić i czerpać jak najwięcej z miłej, karnawałowej tradycji, przepełnionej radością i muzyką.

Wszyscy mogliśmy sobie zatem pofolgować i oddać się żywiołowym rytmom muzyki oraz posmakować różnorodnej i wykwintnej kuchni. Uczestników balu nie trzeba było długo namawiać do zabawy. Już po pierwszych taktach muzyki parkiet zapełnił się bardzo szybko, a niekwestionowaną Królową Balu została Oliwka Pająk.

Składamy serdeczne podziękowanie Panu Krzysztofowi Kołodziejczykowi za życzliwość i wielki dar serca oraz Panu Edwardowi Firkowi za trud organizacji przedsięwzięcia!

Elżbieta Włodek


galeria