strona główna                                                                                                          


WYCIECZKA NA DWORZEC PKP

13 września 2019 r. wychowanka Agnieszka M. w towarzystwie absolwenta naszego ośrodka Karola S. wraz z Rodzicami i nauczycielem uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej po Bochni.

Był piękny słoneczny dzień... Wspólna przygoda rozpoczęła się od przejażdżki autobusem miejskim nr 1 na trasie z osiedla Niepodległości do dworca PKP w naszym mieście. Celem wycieczki było zwiedzanie stacji kolejowej, zapoznanie oraz utrwalanie zasad bezpieczeństwa, a także przypomnienie jak należy zachowywać się w środkach komunikacji miejskiej. Po dotarciu na dworzec PKP, młodzież zwiedziła perony, dowiedziała się wielu ciekawych informacji na temat pociągów, pracy maszynisty, konduktora, a przede wszystkim poznała zasady bezpieczeństwa obowiązujące na stacji (na peronach). Kolejnym punktem było zwiedzanie budynku dworca, kasy biletowej, a także poczekalni. W chwili relaksu były frytki, które zamówiliśmy sobie w pobliskim Kebab Bakar.

Uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do domu, co można zobaczyć na zdjęciach. Nasze uśmiechy i zadowolone miny świadczą o udanej wycieczce.

Serdeczne podziękowania składamy naszemu absolwentowi Karolowi wraz z Rodzicem za miło spędzony czas i towarzystwo.

K. Wnęk


galeria