rok szk. 2017/2018

 • w.jpg

  PRZEDSZKOLAKI W KROŚCIENKU n. DUNAJCEM

  PRZEDSZKOLAKI W KROŚCIENKUn. DUNAJCEM W piątkowy poranek 15.06.2018 r. wyruszyliśmy na wycieczkę do malowniczej miejscowości Krościenko nad Dunajcem. Podczas podróży podziwialiśmy piękne widoki i śpiewaliśmy znane dziecięce piosenki. Na miejscu zwiedziliśmy ciekawe miejsca związane z (...)

 • w.jpg

  TYDZIEŃ MAGICZNYCH SŁÓW...

  TYDZIEŃ MAGICZNYCH SŁÓW... "Proszę", "przepraszam" i "dziękuję" to słowa, które powinny nam towarzyszyć w każdym dniu, gdyż są przejawem dobrego wychowania oraz szacunku do innych osób. Niestety, czasem zapominamy o ich niesamowitej sile, dlatego też w ramach przypomnienia i (...)

 • w.jpg

  DZIEŃ MATKI w szkole przy ul. Stasiaka

  DZIEŃ MATKI w szkole przy ul. Stasiaka Jest takie słowo, słowo jedno,przed, którym inne słowa bledną,Słowo, co nigdy nie zawodzi,wierne i czułe do ostatka,Najbliższe sercu, najpiękniejsze,jedno, jedyne słowo MATKA. Tym wzruszającym wierszem uczniowie ze szkoły przy ul. Stasiaka (...)

 • w.jpg

  DZIEŃ SPORTU

  DZIEŃ SPORTU Dzień Dziecka w SOSW w Bochni był tradycyjnie Dniem Sportu, który przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego. Ponieważ aura tego dnia nie sprzyjała zabawom na wolnym powietrzu, dlatego też wszyscy uczniowie szkoły przy ul. Stasiaka 1A wraz z nauczycielami zebrali się w (...)

 • w.jpg

  DZIEŃ MATKI W GROCIE SOLNEJ

  DZIEŃ MATKI W GROCIE SOLNEJ Pod koniec maja obchodziliśmy w naszej szkole podwójną uroczystość – Dzień Matki oraz otwarcie groty solnej i kawiarenki. Z tej okazji uczniowie Ośrodka przygotowali dla swoich mam i zaproszonych gości krótką inscenizację muzyczną „Pierścień Św. Kingi”, (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.