rok szk. 2018/2019

 • w.jpg

  ŻEGNAJ SZKOŁO!

  ŻEGNAJ SZKOŁO! Na całe długie dwa miesiące żegnaliśmy się 19 czerwca. Było wiele emocji, wzruszeń – radości, serdecznych podziękowań, ciepłych życzeń. Po uroczystej Mszy św. wieńczącej naszą całoroczną pracę, po raz ostatni spotkaliśmy się na szkolnej świetlicy, by uczestniczyć w (...)

 • w.jpg

  LODY - NA OCHŁODĘ I W NAGRODĘ...

  LODY - NA OCHŁODĘ I W NAGRODĘ... W ostatni dzień nauki 18 czerwca, uczniowie oddziału 6SPU wraz z opiekunami wybrali się do cukierni, by na słodko zakończyć pracowity rok szkolny. Dzień był upalny, więc pogoda jak najbardziej zachęcała, by ochłodzić się porcją lodów i przy kawiarnianym (...)

 • w.jpg

  INNOWACJA PEDAGOGICZNA

  INNOWACJA PEDAGOGICZNA Działalność innowacyjna jest integralnym elementem działalności szkoły, pozwala wyzwolić kreatywność uczniów i nauczycieli. Otwarci na nowości i niestandardowe rozwiązania uczniowie III klasy szkoły zawodowej uczestniczyli w roku szkolnym 2018/2019 w innowacji (...)

 • w.jpg

  "SPORTOWO NA KAZIMIERZA"

  "SPORTOWO NA KAZIMIERZA" Tradycyjnie, 14 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Fantastyczna aura pogodowa pozwoliła nam na zabawę na świeżym powietrzu. Konkurencje sportowe rozpoczęliśmy rozgrzewką, którą poprowadził szkolny zespół „Bakcyl”… była Makarena i Woogie boogie. Po (...)

 • w.jpg

  DZIEŃ DOBREGO WYCHOWANIA

  DZIEŃ DOBREGO WYCHOWANIA 12 czerwca, po raz dwunasty spotkaliśmy się w świetlicy szkolnej przy ul. Kazimierza Wielkiego w ramach odbywającego się rok rocznie Dnia Dobrego Wychowania. Hasłem przewodnim była sentencja: „Żyjmy w zgodzie z ludźmi i otoczeniem”. Dzieci przedstawiły scenki (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.