rok szk. 2019/2020

 • "Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

  Powiat Bocheński podpisał umowę o powierzenie grantu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o (...)

 • Ośrodek będzie mieścił się w jednym budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego 67.

  Funkcjonujący dotychczas w trzech budynkach Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. ks. J. Twardowskiego będzie miał jedną siedzibę przy ul. Kazimierza Wielkiego 67. Taką decyzję podjął Zarząd Powiatu Bocheńskiego, który jest organem prowadzącym tą placówkę. Obecnie trwają prace remontowe i (...)

 • w.jpg

  PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI

  25 kwietnia dobiegła końca bocheńska spontaniczna akcja szycia maseczek, czepków i fartuchów w której wzięliśmy udział. Cała grupa bocheńska uszyła prawie 19 tysięcy maseczek, z tego 2600 maseczek i 30 fartuchów to nasz wkład pracowników SOSW w Bochni. Maseczki trafiły w dużej mierze (...)

 • w.jpg

  TEST Z POMAGANIA ZDANY Z WYRÓŻNIENIEM

  TEST Z POMAGANIAZDANY Z WYRÓŻNIENIEM W obliczu zagrożenia koronawirusem test z pomagania zdały z wyróżnieniem nasze koleżanki - szyją maseczki dla szpitali, przychodni i innych służb publicznych. Bez wahania odpowiedziały na potrzeby i zgłosiły się do „Bocheńskiej spontanicznej (...)

 • w.jpg

  PANCAKE DAY

  PANCAKE DAY Wszyscy dobrze znamy polskie karnawałowe zwyczaje: bale, zabawy, tłusty czwartek, śledzik. Natomiast we wtorek, 25 lutego, uczniowie szkoły podstawowej przy ul. Stasiaka, mieli okazję poznać pewien ostatkowy zwyczaj związany z kulturą brytyjską - Pancake Day. (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.