rok szk. 2016/2017

 • w.jpg

  SPECJALNI STYPENDYŚCI FUNDACJI AUXILIUM

  SPECJALNI STYPENDYŚCI FUNDACJI AUXILIUM Od blisko 10 lat w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Bochni działa regionalny zespół wokalno – taneczny „Krakowiacy”. Członkowie zespołu to niepełnosprawni intelektualnie uczniowie wszystkich typów szkół wchodzących w skład placówki. Są (...)

 • w.jpg

  WYCIECZKA DO OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO

  WYCIECZKA DO OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO W dniu 13.06.2017 r. wychowankowie internatu pojechali na wycieczkę krajoznawczą do Ojcowskiego Parku Narodowego. Mimo, iż jest on najmniejszym Polskim Parkiem Narodowym, to na jego obszarze znajduje się wiele zabytków i innych (...)

 • w.jpg

  CZERWIEC - NA WAKACJE RUSZAĆ CZAS!

  CZERWIEC - NA WAKACJE RUSZAĆ CZAS! Kiedy w kalendarzu pojawia się czerwiec prawie każdy uczeń myśli już o wakacjach. W jego głowie pojawiają się pomysły gdzie jechać, co zobaczyć, jak odpocząć od codziennych szkolnych obowiązków? By wyjść tym pomysłom naprzeciw 6 czerwca wczesnym (...)

 • w.jpg

  X Spotkanie z cyklu „Dzień Dobrego Wychowania”

  X Spotkaniez cyklu „Dzień Dobrego Wychowania” „DOBRE SERCE PIĘKNYM CZYNI MNIE” 7 czerwca 2017 r. Kolejne spotkanie z cyklu Dzień Dobrego Wychowania zostało przygotowane w formie przedstawienia teatralno-pantomimicznego z elementami alternatywnych form komunikacji (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.