rok szk. 2009/2010

 • ŻEGNAJ SZKOŁO...  (czytaj więcej) 1

  ŻEGNAJ SZKOŁO...

  ŻEGNAJ SZKOŁO...WITAJCIE WAKACJE! Ostatni dzień roku szkolnego... Uśmiechnięte buzie, odświętne stroje – i nastrój oczekiwania – na wszystkie piękne chwile, które teraz przed nami. 23 czerwca 2010 spotkaliśmy się jak zwykle o godzinie 8.00, jednak nie w klasach, a w szkolnym (...)

 • festiwal_III_06_2010.htm 1

  III Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem"

  III Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem" 8 - 9 czerwca 2010 r. III Festiwal Piosenki już za nami. Każdy chyba powie, że warto było poświęcić kilka miesięcy na przygotowanie tej muzycznej imprezy. Choćby po to, żeby zobaczyć radość w oczach prawie trzystu (...)

 • WRESZCIE DZIEŃ DZIECKA  (czytaj więcej) 1

  WRESZCIE DZIEŃ DZIECKA

  WRESZCIE DZIEŃ DZIECKA! Dnia 11 czerwca 2010 r. w budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego odbyło się spotkanie z okazji Dnia Dziecka i Dnia Dobrego Wychowania. W programie imprezy znalazły się liczne konkursy sprawnościowe, zabawy logiczne a przede wszystkim pokaz gryw bocce w (...)

 • MUZYCZNE PODSUMOWANIE   (czytaj więcej) 1

  MUZYCZNE PODSUMOWANIE

  Muzyczne podsumowania Dobiegł końca kolejny rok wytężonej pracy kilkunastu uczniów biorących udziałw zajęciach zespołu wokalno-muzycznego. Grupa pracująca pod kierunkiemp. dyr. W. Wątorskiej spotykała się co tydzień i poznawała kolejne utwory opracowane na gitary, flety, akordeony (...)

 • wiecz_poetycki_05_2010.htm 1

  WIECZOREK POETYCKO-MUZYCZNY

  PROJEKT „Kochać, to nie tylko dawać ale i przyjmować” Dnia 27.05.2010 r. o godz.13.30 w naszej szkole, przy ulicy Stasiaka, odbył się wieczorek poetycko-muzyczny pod hasłem „Kochać, to nie tylko dawać alei przyjmować”. Poświęcony był prezentacji twórczości ks. Jana Twardowskiego- (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.