rok szk. 2010/2011

 • (czytaj więcej) 1

  Mamo, Mamo, co Ci dam, jedno serce, które mam...

  Mamo, Mamo, co Ci dam,jedno serce, które mam... 25.05.2011 r. terapeuci Zespołu Wczesnego Wspomaganie Rozwoju Dziecka zorganizowali uroczysty Dzień Mamy, na który zaproszeni zostali rodzice wraz z dziećmi objętymi tą formą terapii. Przybyłych gości powitał Pan Dyrektor Jerzy Turek. (...)

 • PODRÓŻ POCIĄGIEM...   (czytaj więcej) 1

  PODRÓŻ POCIĄGIEM...

  PODRÓŻ POCIĄGIEM BYŁA DLA NICH NOWYM I RADOSNYM DOŚWIADCZENIEM 19.05.2011 dzieci na wózkach inwalidzkich z nauczania indywidualnego podróżowały pociągiem. Przejazd na trasie Bochnia-Kraków, Kraków-Bochnia okazał się znakomitym pomysłem. Pociągi podstawiane były z myślą o naszych (...)

 • skawina_05_2011.htm 1

  XX JUBILEUSZOWY WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH SZKOLNICTWA SPECJALNEGO

  XX Jubileuszowy WojewódzkiPrzegląd Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego Skawina 2011 Co roku w maju młodzi artyści spotykają się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Skawinie by zaprezentować swoje osiągnięcia wokalne, taneczne i teatralne. Organizatorem (...)

 • WIZYTA W TEATRZE   (czytaj więcej) 1

  WIZYTA W TEATRZE

  Wizyta w Teatrze Dnia 5 kwietnia 2011r. wszyscy uczniowie z gimnazjum SOSW w Bochni mieli okazję odwiedzić Teatr im J. Słowackiego w Krakowie i obejrzeć fascynujący spektakl pt. „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Ogromne wrażenie na młodzieży, wywarł sam teatr, który jest jednym z (...)

 • II Festiwal Karaoke „Śpiewajmy Razem”  (czytaj więcej) 1

  II Festiwal Karaoke „Śpiewajmy Razem”

  II Festiwal Karaoke „Śpiewajmy Razem” W dniu 30 marca 2011 roku w kinie „Agrafka” przy ul. Krowoderskiej w Krakowie odbył się po raz drugi w Małopolsce – Festiwal Piosenki Karaoke. W tym roku na zaproszenie organizatorów odpowiedziało ok. 60 wykonawców ze szkół podstawowych, (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.