rok szk. 2007/2008

 • festiwal_relacja_2008.htm 1

  I Festiwal Piosenki Dziecięcej "Integracja malowana dźwiękiem" 11 czerwca 2008 r.

  I Festiwal Piosenki Dziecięcej"Integracja malowana dźwiękiem"11 czerwca 2008 r. 11 czerwca 2008 r. w Oratorium Św. Kingi odbył się I Festiwal Piosenki Dziecięcej pod hasłem "INTEGRACJA MALOWANA DŹWIĘKIEM" zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bochni. Po (...)

 • (zobacz więcej) 1

  Wycieczka do Krynicy

  Wycieczka do Krynicy Zarezerwowaliśmy nie tylko bezpieczny autokar, ale i piękną pogodę, więc 29 maja 2008r., wczesnym rankiem, wszystkie dzieci uczące się przy ul. Kazimierza Wielkiego wyruszyły na podbój Krynicy. Nasze poznawanie uzdrowiska rozpoczęło się od wizyty w Pijalni Wód (...)

 • (zobacz więcej) 1

  „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie”

  „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie” W dniu 26.03.2008 r. odbyły się powiatowe eliminacje do konkursu plastycznego„112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie”. Prace oceniane były w czterech grupach.W kategorii osób niepełnosprawnych jury przyznało I miejsce dla (...)

 • (zobacz więcej) 1

  DZIEŃ OTWARTY W OŚRODKU

  DZIEŃ OTWARTY W OŚRODKU Tegoroczny Dzień Otwarty naszego Ośrodka w budynku szkoły przy ul. Kazimierza Wielkiego zaznaczył się kilkoma mocnymi akcentami. Już od rana drzwi poszczególnych klas stały otworem dla wszystkich chcących przyjrzeć się prowadzonym tu zajęciom. Szczególnym (...)

 • (zobacz więcej) 1

  WYPRAWA NA NIBYLANDIĘ

  WYPRAWA NA NIBYLANDIĘ Tradycją stały się już cykliczne wizyty w internacie przy ul. Stasiaka 4, kleryków z Misyjnego Seminarium Księży Sercan ze Stadnik. 22 kwietnia 2008 r. młodzież z niecierpliwością oczekiwała na przyjazd gości... którzy i tym razem nie zawiedli wprowadzając (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.