rok szk. 2012/2013

 •   (czytaj więcej) 1

  Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

  Zakończenie roku szkolnego 2012/2013w Ośrodku Szkolno – Wychowawczymw Bochniprzy ul. Stasiaka 1A „Zapamiętam moją szkołę,Zapamiętam po kres dni,Będę o niej zawsze myślał, będę o niej ciągle śnił.Ukochana moja szkoło, choć daleko będę stąd,W mej pamięci pozostanie każda chwila, każdy (...)

 • BAL POŻEGNALNY   (czytaj więcej) 1

  BAL POŻEGNALNY

  BAL POŻEGNALNY 26 czerwca dzieci uczęszczające na zajęcia WWRD i do przedszkola żegnali rok szkolny 2012/2013. Dużo uśmiechu gościło na ich twarzach w czasie zabaw muzyczno-ruchowych, mini zawodów sportowych polegających na pokonywaniu toru przeszkód i zabaw z chustą Klanzy. (...)

 • zaw_wedk_06_2013.htm 1

  III MAŁOPOLSKIE ZAWODY WĘDKARSKIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

  III Małopolskie Zawody WędkarskieOsób Niepełnosprawnych Drwinia 24 czerwca 2013 Niesprzyjająca burzowa aura i chmara komarów nie stanęły na przeszkodzie miłośnikom wędkowania do wzięcia udziału w jakże emocjonujących zawodach wędkarskich, które odbyły się na Stawach Hodowlanych w (...)

 •   (czytaj więcej) 1

  „Samorządowy lider zarządzania 2013”

  Powiat Bocheński został laureatem konkursu „Samorządowy lider zarządzania 2013”. Wyróżnienie przyznano za Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem", który od sześciu lat organizuje Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy (jednostka organizacyjna samorządu). Konferencja (...)

 • W BAŚNIOWYM ŚWIECIE BRACI GRIMM   (czytaj więcej) 1

  W BAŚNIOWYM ŚWIECIE BRACI GRIMM

  W baśniowym świecie braci Grimm W środę 19 czerwca 2013 r. obejrzeliśmy spektakl o wartkiej i trzymającej w napięciu akcji pt. „Jaś i Małgosia” w wykonaniu aktorów z Agencji Artystycznej ART- METANOIA z Krakowa. W tytułowe role wcielili się Pani Dorota Darmochwał oraz Pan Iwo Kubiak, (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.