rok szk. 2013/2014

 • JAK TO MIŁO ŁĄCZYĆ PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM    (czytaj więcej) 1

  JAK TO MIŁO ŁĄCZYĆ PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

  Jak to miło łączyć przyjemne z pożytecznym Jak miło jest łączyć przyjemność z pożyteczną nauką doświadczyliśmy w dniu 23.06.2014r gdy po raz kolejny uczniowie klas zawodowych odwiedzili – można już chyba powiedzieć zaprzyjaźnione – Gimnazjum w Mikluszowicach. Po (...)

 • CZY RODZICE I PROFESJONALIŚCI MOGĄ BYĆ SOJUSZNIKAMI? - SPOTKANIE SZKOLENIOWE DLA NAUCZYCIELI I RODZICÓW    (czytaj więcej) 1

  CZY RODZICE I PROFESJONALIŚCI MOGĄ BYĆ SOJUSZNIKAMI? - SPOTKANIE SZKOLENIOWE DLA NAUCZYCIELI I RODZICÓW

  Czy rodzice i profesjonaliścimogą być sojusznikami? Rodzic i nauczyciel – to bez wątpienia najważniejsze osoby w życiu dziecka. Funkcje wychowawcze, opiekuńcze czy też związane z kształtowaniem zdolności, umiejętności dziecka - jakie na co dzień wypełniają zarówno rodzice jak i (...)

 • DZIEŃ SPORTU   (czytaj więcej) 1

  DZIEŃ SPORTU

  DZIEŃ SPORTU 11 czerwca 2014 roku upłynął nam we wspaniałej, sportowej atmosferze. Tego dnia, z okazji Dnia Dziecka, w szkole przy ul. Kazimierza Wielkiego został zorganizowany Dzień Sportu. Uczniowie naszej szkoły mogli spróbować swoich sił i umiejętności w różnych konkurencjach. (...)

 • W ŚWIECIE BAJEK     (czytaj więcej) 1

  W ŚWIECIE BAJEK

  W ŚWIECIE BAJEK Po raz kolejny Pani Dorota Darmochwał i Pan Iwo Kubiak zabrali nas w świat bajek najlepszych polskich twórców: Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Mimo, iż inscenizowane bajki i wiersze znaliśmy bardzo dobrze, nikt z nas nie wyglądał na znudzonego. Wręcz przeciwnie - (...)

 • DZIEŃ MATKI    (czytaj więcej) 1

  DZIEŃ MATKI

  „Jest takie słowo, słowo jedno,przed, którym inne słowa bledną.Słowo, co nigdy nie zawodzi,wierne i czułe do ostatka.Najbliższe sercu, najpiękniejsze,jedno, jedyne słowo MATKA.” Dnia 27 maja w naszym Ośrodku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Imprezę przygotowali (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.