rok szk. 2008/2009

 • WYCIECZKA DO CHORZOWA (czytaj więcej) 1

  WYCIECZKA DO CHORZOWA

  W CHORZOWSKIM ZOO Dnia 22.04.09, ponad 60-cioosobowa grupa, w skład, której wchodzili uczniowie, nauczyciele a także rodzice podopiecznych naszego Ośrodka, wzięła udział w całodniowej wycieczce do Chorzowa. Plan wyprawy zorganizowanej przez p. E. Wolszę i L. Gumułę (...)

 • CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM (czytaj więcej) 1

  CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

  CAŁA POLSKA CZYTA... Już po raz trzeci w Bursie przy ul. Kazimierza Wielkiego odbyło się wielkie czytanie. Tym razem wszyscy obecni przenieśli się do starego miasta Krakowa: na Wawel, pod Sukiennice i na Krakowski Rynek. Wszyscy byli oczarowani pięknymi legendami Starego Miasta, (...)

 • SPOTKANIE Z KSIĘŻMI SERCANAMI (czytaj więcej) 1

  SPOTKANIE Z KSIĘŻMI SERCANAMI

  SERCAŃSKIE KATECHEZY W dniu 23 IV 2009 r. gościliśmyw budynku szkolnym przy ul. Kazimierza Wielkiego, kleryków ze Stadnik. We wspólnym spotkaniu uczestniczyli również wychowankowie oraz wychowawcy z internatu przy ulicy Stasiaka. Spotkanie odbyło się na świetlicy szkolnej. Powitaniu (...)

 • chrzanow_04_2009.htm 1

  IV Ogólnopolski Integracyjny Festiwal Tańca i Piosenki „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna” pod Honorowym Patronatem Marka Kamińskiego

  IV Ogólnopolski IntegracyjnyFestiwal Tańca i Piosenki„Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna”pod Honorowym PatronatemMarka Kamińskiego. „Symbolem Naszego miasta jest lokomotywa, tutaj właśnie powstała pierwsza w Polsce fabryka lokomotyw. Ruszamy już po raz czwarty w podróż artystyczną (...)

 • NIEDZIELA PALMOWA W LIPNICY   MUROWANEJ-KIERMASZ PRAC NASZYCH WYCHOWANKÓW       (czytaj więcej) 1

  NIEDZIELA PALMOWA W LIPNICY MUROWANEJ-KIERMASZ PRAC NASZYCH WYCHOWANKÓW

  Niedziela Palmowaw Lipnicy Murowanej Po raz kolejny na Lipnickim Rynku w Niedzielę Palmową można było zobaczyć stragan z cudeńkami przygotowanymi przez młodych artystów z naszej placówki pod okiem nauczycieli. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a piękne koronki (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.