rok szk. 2011/2012

 • WYCIECZKA DO SANDOMIERZA (czytaj więcej) 1

  WYCIECZKA DO SANDOMIERZA

  Wycieczka szkolnado Sandomierza 21 czerwca uczniowie wraz z opiekunami ze szkoły przy ulicy Kazimierza Wielkiego wybrali się na wycieczkę całodniową, autokarem do Sandomierza. Zebraliśmy się wczesnym rankiem na parkingu przed budynkiem szkoły. Każdy ubrany był na (...)

 • (czytaj więcej) 1

  V Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem"

  V Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem"28.05 - 30.05.2012 r. Zakończył się jubileuszowy V Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem".Przez pierwsze dwa dni trwały warsztaty muzyczne, podczas których uczestnicy pod czujnym okiem artystów opracowywali piosenki. W (...)

 • WYCIECZKA DO krakowskiego zoo (czytaj więcej) 1

  WYCIECZKA DO krakowskiego zoo

  Wycieczka do ZOO W maju 2012 r uczniowie objęci nauczaniem indywidualnym pod opieką nauczycieli prowadzących udali się na wycieczkę do krakowskiego ZOO. Dopisywała nie tylko pogoda, ale także świetne humory. W ogrodzie zoologicznym wraz z budząca się do życia przyrodą uczniowie (...)

 • MAMO, CHODŹ ZE MNĄ NA ŁĄKĘ... (czytaj więcej) 1

  MAMO, CHODŹ ZE MNĄ NA ŁĄKĘ...

  „ Mamo chodź ze mną na łąkęchcę Ci pokazać małą biedronkę” W tym roku nasi uczniowie „śpiewająco” złożyli życzenia swoim Mamom i Tatom. Zgromadzeni rodzice wysłuchali koncertu zagranego w nietypowy sposób. To kuchenne garnki, pokrywki i chochelki posłużyły artystom za instrumenty (...)

 • W BOCHEŃSKIEJ KOPALNI SOLI... (czytaj więcej) 1

  W BOCHEŃSKIEJ KOPALNI SOLI...

  Zwiedzamy Podziemną Ekspozycję Multimedialną w Bocheńskiej Kopalni Soli Dnia 5 czerwca uczniowie klasy IV – VI SP i klasy I ZSZ ze szkoły przy ul. Stasiaka, uczestniczyli w wycieczce do Kopalni Soli. Obejrzeli ekspozycję, w której za pomocą najnowocześniejszych technik (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.